lindyhop
.
Kainos, pamokų ir mokėjimų tvarka

Pamokos klube įprastai vyksta mėnesiniais kursais, kurių trukmė vidutiniškai yra 8 pamokos dviejų savaitinių pamokų kurse ir 4 pamokos vienos savaitinės pamokos kurse.

 

Kainos:

Pamokų (mėnesinių kursų) kainos asmeniui  Kaina1 Eur 
Viena pamoka bendroje grupėje  102
Vienos savaitinės pamokos mėnesinis kursas  253
Dviejų savaitinių pamokų (vykstančių iki 19 val.) mėnesinis kursas 35
Dviejų savaitinių pamokų (vykstančių nuo 19 val.) mėnesinis kursas  454,5
Keli mėnesiniai kursai lankomi tą patį mėn., viso 3 savaitinės pamokos  55
Keli mėnesiniai kursai lankomi tą patį mėn., viso 4 savaitinės pamokos  60
Neribotas skaičius mėnesinių kursų lankomų tą patį mėnesį 706

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Kaina už pilną mėnesinį kursą. Atsisakius dalies ar pasirinkus mažiau pamokų, pamokos kaina progresiškai artėja prie 10 Eur už vieną pamoką.

2 Viena pamoka bendroje grupėje neimant viso pamokų mėnesinio kurso kainuoja 10 Eur.

3 Vakarų Afrikos šokių 1 savaitinės pamokso mėnesiniam kurso kaina 35 eur, nes pamokos trukmė 1,5 val.

4 Tapo ir autentinio džiazo dviejų savaitinių pamokų kursai vykstantys bet kuriomis valandomis kainuoja pigiau, po 35 Eur asmeniui.

5 Tango 2 savaitinių pamokų mėnesinio kurso kaina vienam asmeniui 50 eur..

6 Tango kursui negalioja neribotų mėnesinių kursų nuolaida.

7 Dviems tėveliams su vaikučiais penktadieninio kurso bendra kaina 55 Eur.

 

 

Nuolaidos: 

  • Lankant kelis kursus tą patį mėnesį jie kainuoja pigiau.
  • Pamokos, vykstančios iki 19 val., kainuoja pigiau.
  • Taikoma 50% nuolaida vyresniems žmonėms su pensininko pažymėjimu.

 

Sumokėti už pamokas galima banko kortele atėjus į Lindyhop.lt klubą arba pavedimu į Asociacijos "Lindyhop.lt klubas" sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti už kurio mėnesio pamokas mokate, pvz. "Už šokių pamokas 9 mėn.". Jei mokate už save ne pats arba mokate už kelis asmenis, prašome taip pat mokėjimo paskirtyje nurodyti tų asmenų vardus ir pavardes.

 

Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjo pavadinimas: Asociacija "Lindyhop.lt klubas"

Gavėjo kodas/įmonės kodas: 302300309

Gavėjo sąskaita: LT26 7300 0101 1272 3094

Mokėjimo paskirtis (pvz.): Už šokių pamokas 9 mėn.

 

Nutarus lankyti kelis kursus tą patį mėnesį, registruojamasi į kiekvieną iš kursų atskirai. Gavus patvirtinimą į vieną iš pasirinktų kursų turi būti sumokama pilna kaina už ta kursą, o vėliau, gavus patvirtinimą apie sėkmingą registraciją į kitą kursą, už jį yra sumokama kaina (skirtumas) įvertinant nuolaidą.

 

Vienos pamokos trukmė 55 min.

 

Pamokų skaičius viename kurse vidutiniškai yra 8 pamokos, bet šis skaičius priklauso ir nuo konkretaus mėnesio tvarkaraščio ir šventinių bei nedarbo dienų (todėl gali kisti nuo 7 iki 9 pamokų). Pamokos šventinėmis ir nedarbo dienomis nevyksta ir nėra perkeliamos ar kitaip kompensuojamos. Pamokos nevyksta diena prieš Kalėdas, taip pat visą savaitę tarp Kalėdų ir Naujųjų metų.

 

Pamokos gegužės mėn. kasmetinio tarptautinio džiazo muzikos ir šokių festivalio HARLEM metu klube nevyksta, taip pat nevyksta pirmą festivalio dieną (ketvirtadienį) ir dieną po festivalio (pirmadienį).

 

Po registracijos į pamokas būtina gauti patvirtinimo elektroninį laišką apie tai, kad jūs esate priimtas į atitinkamą šokių kursą, ir tik tada sumokėti už pamokas iki laiške nurodytos datos. Kursų grupės pildosi labai greitai - laisvų vietų skaičius į konkrečia grupę mažėja. Todėl nesumokėjus už pamokas per nurodytą laiką jūsų vieta gali būti užleidžiama sekančiam užsiregistravusiam asmeniui, o jūsų registracija sustabdoma.

 

Dėl tam tikrų priežasčių neįvykus jūsų pasirinktoms pamokoms, ar nesusirinkus grupei, pasiūlysime jums alternatyvias pamokas arba grąžinsime pinigus.

 

Jūsų atliktas mokėjimas už pamokas, tuo pačiu yra patvirtinimas, kad esate susipažinęs ir sutinkate su Lindyhop.lt klubo pamokų ir mokėjimų tvarka.

 

Registruodamiesi pavieniui poriniuose šokiuose pirmiausiai patenkama į laukiančiųjų sąrašą (waiting list), nes stengiamės grupėse suformuoti lygų vaikinų/merginų skaičių. O į solo šokių pamokas ir registruojantis poromis registraciją tvirtiname iš karto.

 

Patekimui į lindyhopo aukštesnes grupes (lindyhopas A ir IA) bus vykdoma atranka, todėl pasirinkus kelias grupes yra didelė tikimybė pakliūti į vieną iš jų. Pasirinkus vieną ar kelias iš minėtų grupių mokate tik vieno kurso kainą (nepatekus į pasirinktas grupes pasiūlysime alternatyvų kursą arba pinigus gražinsime). Atranka vyks pirmos pamokos metu.

 

Į pirmąją šokių pamoką rekomenduojame atvykti 20 min. anksčiau, kad spėtumėte atsiimti Lindyhop.lt klubo mokinio kortelę ir pasiruošti pamokai.

 

.registracija.

Šokių stilių aprašymai   Pamokos pagal amžių ir gyvenimo būdą   Pamokų lygiai   Pilnas tvarkaraštis

 

lindyhop